FEG Token Nedir?

FEGtoken, merkezi olmayan finansın (DeFi) yapılandırılma şeklini yeniden tasarlıyor. FEGtoken, DeFi’nin çok ihtiyaç duyulan gelişmeleri için şimdiye kadar tasarlanmış en sağlam ekosistemi sunarken DeFi’nin nasıl çalıştığını tamamen yeniden şekillendirmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır.

FEG, Binance Akıllı Zincir ve Ethereum ağlarında maksimum 100 Katrilyon birim dolaşım arzına sahip deflasyonist bir kripto para birimidir. Her işlemde toplam %2 vergi alınır; FEG Token sahiplerine %1’lik bir vergi (yansımalar) verilecek ve %1’lik ek bir vergi kalıcı olarak yakılacak böylece sahipleri hodl’a teşvik ederken aynı zamanda zaman içinde dolaşımdaki arzı da azaltacaktır.

Azalan arzın bir sonucu olarak, jetonun kıtlığı artar. Bu ters orantılı bağlantı sonucunda bir arz talep modeli oluşturulmaktadır. Ayrıca, yok edilebilecek jeton sayısı sınırsızdır.

FEG terimi, İngilizce Feed Every Gorilla kelimelerinin kısaltmasından gelmektedir ve Türkçe’ye Her Gorili Besle olarak çevrilebilir. Sloganıyla eş olarak FEG Token logosunda da bir goril görüntüsü yer almaktadır.

FEG Token Ekosistemi

FEGex: Kripto para madenciliğinin bir alternatifi olarak özetlenebilecek olan Stake işleminin PEG Token için oluşturulan sistemidir. Yani FEG Token yatırımcıları, sahip oldukları FEG Token miktarlarını ister BNB (Binance Coin) ister ETH (Ethereum) stake havuzunda tutarak bir nevi madencilik yaparak ödüller kazanabilirler. FEGex sisteminde aynı zamanda farklı kripto para ve token birimleriyle FEG Coin alabilmek de mümkündür.

FEGtrack: FEG Token sahiplerinin kazandıkları ödülleri takip edebilecekleri bir sistemdir. FEG Token’ların tutulduğu cüzdan hesabı https://fegtrack.app/ adresine giriş yapıp cüzdan bağlantısı sağlanarak kazanılan tüm ödüller görülebilir ve takip edilebilir.

FEGwrap: Bir çeşit alım & satım ve takas platformudur. Bu platformda bir token veya kripto paradan diğerine takas işlemi gerçekleştirilebilecek olup tamamen FEG Token avantajına kullanılacak bir sistemdir.

FEGfaucet: Bir çeşit bağış veya ücretsiz FEG Token kazanma sistemidir. FEGfaucet internet sitesi olan https://fegfaucet.com/ adresine girip cüzdan hesabı bağlandıktan sonra bir miktar ücretsiz FEG Token kazanmak mümkündür.

FEGshop: Adından da anlaşılacağı üzere tamamen FEG Token’a özel bir alışveriş sistemidir. Burada yer alan ürünler FEG Token logosunu içermektedir.

FEG Token Nereden Alınır?

FEG Tokeni; Gate.io, Hotbit, BKEX, XT borsalarından veya UniSwap, PancakeSwap’dan satın alabilirsiniz.

Ethereum Sözleşme Adresi Nedir: 0x389999216860ab8e0175387a0c90e5c52522c945

BNB Smart Chain Sözleşme Adresi Nedir: 0xacfc95585d80ab62f67a14c566c1b7a49fe91167

💲 Güncel FEG Token Fiyatı 💲​

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir