Kishu Inu Nedir?

Kishu Inu (KISHU) Coin, bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen MEM kripto para birimidir. KISHU Coin, Dogecoin’e rakip yeni kripto para birimleri arasında görülmektedir. Kendi merkeziyetsiz borsası olan Kıshu Swap’ta işleme giren KISHU Coin, işlem bazında kullanıcılarına ödül olarak dağıtılan bir kripto paradır. Ayrıca, merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan KISHU Coin, staking kazancı sunan bir token’dır.

Kishu Inu (KISHU) projesinin kripto para piyasasında yer alan binlerce girişimden birisi olduğu söylenebilir. 2021 yılının nisan ayında işlemlerine başlayan platformun henüz oldukça yeni olduğu söylenebilir. Bu kadar yeni olmasına rağmen oldukça başarılı bir profil çizmeyi başaran Kishu Inu, kısa bir süre içerisinde büyük bir yol kat etti. Öyle ki KISHU token’lerin daha projenin bir yılı dahi dolmadan çok sayıda platformda listelendiğini görüyoruz. Yazının devamında KISHU token’lere yönelik daha detaylı verilere ulaşabilirsiniz.

Kishu Inu (KISHU) Nasıl Çalışır?

KISHU coin platformun sunduğu ilk hizmet olarak görülebilir. Bu kripto para ağdaki işlemleri yönetiyor, bütün işlemlerde geçerli para birimi olarak kullanılıyor. KISHU Swap hizmeti kapsamında kullanıcılar platform dahilinde kripto para alışverişi yapabiliyor. KISHU Crate ürünü ise kripto severlerin faydalandığı NFT piyasası anlamına geliyor. Kıshu Inu platformu bu tür hizmetlerle kripto para ekosistemine katkılarda bulunuyor.

KISHU coin’nin Ethereum (ETH) blockchain ağında yer aldığını görüyoruz. Buna göre KISHU token’ler ETH’nin token standardı olan ERC-20’yi takip ediyor. Buna göre borsalar haricinde KISHU coin sahibi olmak isteyen kullanıcıların MetaMask gibi cüzdan hizmetlerinden faydalanması gerekiyor. ETH blockchain ağında yer alan bir akıllı sözleşme olarak da ifade edebileceğimiz KISHU coin’lerin güvenli bir yapıya sahip oldukları ekip tarafından web sayfasında belirtiliyor.

KISHI coin’nin Maksimum arzı 100,000,000,000,000,000 (100 Katrilyon), dolaşım arzı 96,810,725,000,000,000 (96 Katrilyon)’dur.

Kishu Inu (KISHU) Avantajları Nelerdir?

  • Düşük Masraf: KISHU Coin cüzdanlar arası transfer ile sınır ötesine iletilirken geleneksel bankacılık hizmetlerinin çıkardığı masraflardan daha düşük işlem ücretine katlanılır.
  • Risksiz Pasif Kazanç: KISHU Coin sahipleri KISHI Coin staking yaparak, çevrimiçi cüzdanlarına yeni coin kazançlarını eklerler. Alım-satım yapmadan kar sağlayabilirler.
  • Faiz Kazanma: KISHU Coin sahipleri ağda borca ihtiyaç duyanlara kredi vererek, geri ödemede faiz getirisi kazanırlar.
  • İşlem Hızı: KISHU Coin alım-satım, takas, transfer işlemlerinin tümünü dakikalar içinde yapabilmeye imkan sağlar.

Kishu Inu (KISHU) Nereden Alınır?

Kishu Inu (KISHU); Gate.io, Poloniex, OKX, LBANK, MEXC, CoinEx, Bitrue, LaToken, Hotbit, BKEX, borsalarından veya UniSwap’dan satın alabilirsiniz.

Ethereum Sözleşme Adresi Nedir: 0xA2b4C0Af19cC16a6CfAcCe81F192B024d625817D

💲 Güncel KISHU Fiyatı 💲

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir