Floki Inu Nedir?

Kendisini halkın kripto parası olarak tanımlayan Floki Inu (FLOKI), Tesla’nın kurucusu ve CEO’su Elon Musk’tan ilham alan Shiba Inu ve Dogecoin gibi birçok köpek temalı meme (şaka odaklı) kripto para biriminden biridir. Floki Inu, dünyada çığır açacak bir kripto platformu olduğunu iddia ediyor ve Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk tarafından yürütülen bir proje olan Million Garden Movement ile ortaklık kurmuştur.

Resmi sitesinde yer alan açıklamada, topluluğun önemine dikkat çekerek, şu ifadeleri kullanıyor…

“FLOKI’nin meme (şaka) kültürü güçlüdür. Topluluğumuz meme’leri seviyor ve yaşıyor ve kripto para birimini gerçekten ana akım haline getirmenin ve ana akım benimsemeyi sağlamanın tek yolunun meme’lerin gücünden yararlanmak olduğuna kuvvetle inanıyoruz. Çünkü Meme’ler herkese hitap eder: fakir ve zengin, küçük ve büyük, genç ve yaşlı aynı şekilde. Bu yüzden insanların kripto para birimi kalpte bir meme olarak kalır.”

Floki Inu’nun toplam 10 trilyon FLOKI’den oluşan arzı var ve bu arzın yaklaşık %50’si muhtemelen Ethereum ve Binance Smart Chain’de yakıldı.

FLOKI Inu Ekosistemi Nedir?

  • Valhalla: Şu anda FLOKI ekibi tarafından geliştirilmekte olan bir Play-To-Earn (Oynadıkça Kazan, P2E) NFT oyun Metaverse’i. Valhalla ile amacımız, kriptoyu başka türlü duymamış olabilecek birçok insanın bir NFT oyunu aracılığıyla kripto para birimini ve blok zinciri teknolojisini keşfetmesini ve bunu yaparken ödeme almasını sağlamaktır. Valhalla, NFT oyun endüstrisini potansiyel olarak bozan zincir üstü etkileşimler ve yükseltilebilir NFT’ler içerecek. İşsizliğin tüm dünyada ne kadar büyük bir sorun olduğunu anlıyoruz ve FLOKI P2E NFT oyunu, birçok insanın P2E oyun yoluyla geçimini sağlamasına yardımcı olarak bu sorunu çözecektir.
  • FlokiPlace: Günümüzde ve gelecekte NFT ekonomisi güçlü ve daha canlı hale gelecek. Ayrıca, insanların kripto para birimi ile fiziksel ürünleri kolayca satın alabilecekleri bir dünya için sabırsızlanıyoruz. FlokiPlace, temel ödeme seçeneği olarak FLOKI token’ıyla ödeme yaparken insanların NFT’leri ve fiziksel ürünleri ticaretini kolaylaştırarak bu boşluğu doldurmayı hedefliyor.
  • Floki Inuversity: FLOKI, hemen hemen herkesin kripto para birimine ve bir şekilde blok zincirine maruz kaldığı bir dünya yaratmaya yardımcı olmak için çalışıyor. Bunu başarmak için, insanları blok zinciri teknolojisi hakkında eğitmenin misyon açısından pratik olduğuna inanıyoruz. Floki Inuversity, önde gelen kripto para birimi eğitim platformu olacak. Odak noktası, FLOKI’nin hitap ettiği ana akım kitleyi eğitmek ve onları kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisine daha aşina hale getirmektir.

Floki Inu (FLOKI) Nereden Alınır?

Floki Inu (FLOKI); Gate.io, Huobi, Poloniex, LBANK, MEXC, Bitrue, BitMart, CoinEx, BitGet, LaToken, Hotbit, BKEX, XT borsalarından veya UniSwap, PancakeSwap’dan satın alabilirsiniz.

Ethereum Sözleşme Adresi Nedir: 0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e

BNB Smart Chain Sözleşme Adresi Nedir: 0xfb5b838b6cfeedc2873ab27866079ac55363d37e

💲 Güncel FLOKI Fiyatı 💲​

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir