SafeMoon v2 (SFM) Nedir?

SafeMoon, kurucusu John Karony olan, Merkeziyetsiz Finans (DeFi) tokeni, aynı zamanda kripto para birimidir.

1 Mart 2021’de 1 Katrilyon arz ile piyasaya sunulan SafeMoon, Aralık 2021 tarihinde SafeMoon v2’ye geçmiştir, bu geçişle arzı 1 Trilyon olmuştur. Yapısı gereği alım yapılan tüm işlemlerden %10 komisyon keserek ilk %4’lik kısmını kripto para cüzdanında SafeMoon token bulunduran kullanıcılarına dağıtır. Kalan diğer %6’lik kısımdan ise %2’si yakılır, %3’ü ise likidite havuzlarına gider, %1’i ise Safemoon büyüme fonuna aktarılır.

SafeMoon Coin, 8 Mart 2021 tarihinde işlem görmeye başladı ve CEO’su John Karony olarak belirtildi. Merkezi olmayan bir finans (DeFi) belirteci olan SafeMoon web sitesine göre, SafeMoon’un her işlem sırasında yer alan üç işlevi vardır: Yansıma, LP Edinme ve Yakma.

SafeMoon protokolü, RFI belirteçlerinin ve otomatik likidite oluşturma protokolünün bir kombinasyonudur. Bir makaleye göre SafeMoon, değiştirilebilir olmayan bir token (NFT) değişimi, yardım projeleri ve kripto eğitim uygulamaları geliştirmeyi planlamaktadır.

SafeMoon Avantajları Nelerdir?

  • Yansıma: Projenin teknik incelemesi, SafeMoon sahiplerinden madalyonun sahipleri arasında dağıtılan yaklaşık %4’lik bir işlem ücreti alındığını bildiriyor.
  • LP edinimi: Teknik inceleme, projenin bu ikinci temel bileşeninin, PancakeSwap ve diğer platformlardaki çeşitli likidite havuzlarına verilecek olan yaklaşık %3’lük işlem ücretleri talep ettiğini de ortaya koydu.
  • Token yakma: Projenin teknik incelemesi, ana ağda gerçekleşen her işlemin %10 vergilendirildiğini de gösterdi. Buradaki fikir, verginin %4’inin yansıma ödülleri olarak, %2’si yakılır, %3’ü ise likidite havuzlarına gider, %1’i ise Safemoon büyüme fonuna aktarılır.

SafeMoon Nereden Alınır?

SafeMoon; Gate.io, MEXC, BitMart, DigiFinex, XT, BitTürk borsalarından veya PancakeSwap’dan satın alabilirsiniz.

Sözleşme Adresi Nedir: 0x42981d0bfbAf196529376EE702F2a9Eb9092fcB5

💲 Güncel SAFEMOON Fiyatı 💲

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir