Pitbull Token (PIT) Nedir?

Pitbull (PIT) Token çoğunluğunu grafik tasarımcı ve web uzmanlarının oluşturduğu ve diğer farklı sektörlerden bireysel yatırımcıların iş birliğiyle harılanan kripto para biriminin adıdır. Pitbull Token, sahipliğinden feragat edilen ve yaratıldıktan sonra topluluğa verilen kendi kendine hisseli bir jetondur.

Dogecoin ve Shib gibi köpek logosuyla yatırımcılara arz ediliyor. Adından da anlaşılacağı üzere Pitbull Token isimini aynı zamanda logosunda da kullandığı pitbull köpeğinden alıyor.

Pitbull Token de Dogecoin ile başlayıp SHIB ile devam eden “köpek sezonu”nun bir parçasıdır.

Pitbull Tokenin toplam arzı ise 100 katrilyon dolar olarak sistemde belirtilirken piyasada dolaşan toplam arzı ise Mayıs 2022 itibariyle 40 katrilyon dolardır.

Pitbull (PIT) Tokenomics

  • Toplam Arz 100,000,000,000,000,000 PIT’tir.
  • Toplam arzın %50’si başlangıçta tam anlamıyla “kara delik”te geri dönüşü olmaksızın yakılmıştır.
  • İşlem başına maksimum limit 500,000,000,000,000 PIT’tir.
  • Her bir token işleminde %2’lik bir kısım otomatik olarak tokeni elinde tutan kullanıcılara dağıtılır.
  • Yapılan her işlemin %2’lik kısmı da sonsuza kadar kilitlenmek üzere ölü adrese otomatik olarak eklenmektedir. Bir diğer deyişle akıllı kontrat ile yakılarak toplam arz sürekli olarak azalmaktadır. Bu fona kontrat gereği kimsenin ulaşımı yoktur. Dolayısı ile projeyi bu açıdan güvenilir hale getirmektedir.
  • Şu anda (Mayıs 2022) toplam arzın 59%dan fazla kısmı yakılmış durumdadır.

Kontrat gereği Pitbull Token sahipleri otomatik olarak tüm işlemlerin %2’lik dağıtımından pay almaktadır.
Bu eşsiz ve kolay yol sayesinde kullanıcılar herhangi bir platformda token stake etmeden yada token göndermeden sadece cüzdanlarında bulundurarak daha fazla token elde edebilirler. Bu ayrıca stake için yapacağınız ağ ücreti veya işlem gideri gibi masraflardan kurtulmanızı da sağlar.

Pitbull (PIT) Ekosistemi

PitTracker: $PIT yatırımcılarının kolayca cüzdanında tuttukları $PIT miktarını ve otomatik olarak kazandıkları ödül miktarını takip edebilecekleri işlevsel bir platform.

PitCharts: Binance Smart Chain (BSC) ağındaki tüm projelerin çizelgelerini, grafiğini ve anlık işlemlerini analiz araçları kullanarak takip edebileceğiniz bir grafik görüntüleme platformu.

PitFarm: PIT-BNB (v1) stake ederek puan kazanabilecekleri ve bu puanlar ile orijinal Pitbull NFT’leri elde edebilmelerine olanak sağlayan bir farming platformu.

PitSwap: Yeni yatırımcılara daha kolay alım-satım imkanı sunan, sadece PIT değil diğer BSC projelerinin de alım-satım işlemlerinin yapılabileceği bir merkeziyetsiz borsa platformu.

PitStore: Yatırımcıların ve Pitbull severlerin Resmi $PIT ürünlerini alabilecekleri online mağaza platformu.

PitStop: Bütün Pitbull uygulama ve araçlarının tek bir yere bağlayıp kolayca ulaşılmasını sağlayan ve cüzdanınızı bağlayarak ulaşabileceğiniz sosyal bir platform.

PitFund: PIT’in kullanım alanını bir para birimi olarak genişletecek olan ve ihtiyaç sahiplerini desteklemek amaçlı kullanılacak bir bağış platformu.

PitGames: Pitbull web sitesinde kullanıcılara çeşitli oyunlar oynamalarına imkan sağlayacak olan site içi bir platform.

Ve dahası… PitMag, PitSafe, PitLottery, PitBurn Tracker, Pitbull NFT

Pitbull (PIT) Güvenli Mi

Pitbull akıllı kontratı ve konsepti gereği son derece güvenli olan bir kripto para projesidir. Proje geliştiricisinin token kontratının sahipliğini, ilk yayınlanmadan itibaren tamamı ile bırakarak projeyi yatırımcılara adadığını ve toplam arzın yarısını başlangıç itibarıyla yaktığını belirtmek isteriz. Kontrat gereği yapılan bütün işlemlerin bir kısmı otomatik olarak likidite havuzuna aktarılmakta ve bir kısmı da yakılarak sonsuza kadar kilitlenmektedir. Geliştirici, toplam arzın yarısını proje yayınlanmadan yakarak projenin sahipliğinden feragat ettiği için kontrat gereği hiçbir şekilde kontrata ulaşılıp bir değişiklik yapılma imkanı kalmamıştır. Likiditeye ulaşılamadığı için Pitbull Kontratı gereği son derece güvenlidir.

  • Pitbull için ön satış yapılmamıştır. Adil bir listelenme ile hayata geçmiştir.
  • Kontrat ve proje sahipliği başlangıçta tekrar ilan edilmiş, başlangıç likiditesi ile toplam arzın 50%’lik kısmı BSC ağındaki akıllı kontrat ile sonsuza kadar ölü adreste kilitlenmiştir.
  • Projeyi bu noktaya getiren ve geliştiren mevcut ekibin tamamı gönüllü yatırımcılardan oluşmaktadır.

Pitbull (PIT) NEREDEN ALINIR?

Pitbull Tokeni; Gate, OKX, Mexc, Bitget, Bitwell, Bitrue, ZT Global, CoinEx, White BIT, Hotbit, CoinTiger, Indoex, LAToken, BKEX borsalarından veya PancakeSwap’dan satın alabilirsiniz.

Sözleşme Adresi Nedir: 0xa57ac35ce91ee92caefaa8dc04140c8e232c2e50

Slippage Ayarı Kaç: %5 & %6

💲 Güncel PITBULL Fiyatı 💲​

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir