Celsius Network – 50 Dolar Kazan

2017 yılında ABD merkezli olarak kurulan Celsius Network, referans ile üye olup 400$ yatırıp 30 gün tutarsanız 50$ BTC veriyor.

Celsius Network, geleneksel mali kurumların artık sunmadığı türden şartlarda finansal servisler sunarak bankaları kendi oyunlarında geçmeyi hedefliyor. Bunlar arasında, tasarruf ve mevduatlarda çok daha yüksek getiri oranları, daha kolay ve adil kredi şartları ve her kullanıcı için algoritmik olarak hesaplanan otomatik hale getirilmiş ödüller bulunuyor. Para cezaları ve banka tarzı ücretlerden de feragat ediliyor. Celsius, kâr amaçlı bir şirket olarak faiz ödemelerinde kâr marjlarından bir pay alıyor. Bununla birlikte yüzde 80’ini kullanıcıların kendilerine iade ediyor. Şirket, yüksek riskli yatırım fonları gibi kurumsal varlıklara da kredi veriyor. Krediler varlığa dayalı olduğu için ödemeler garanti altına alınıyor ve kredi alan herkesin, hedef para biriminde aldığının yüzde 100’den fazlasını sağlaması gerekiyor.

Celsius Airdrop BİTMİŞTİR!!

Güncel Airdroplar kategorisini ziyaret ederek diğer Airdrop fırsatlarından yararlanabilirsiniz..!

Referanslı link; https://celsiusnetwork.app.link/135569ea01

Referans kodu; 135569ea01

Adımlar;

  • Referans link ile kayıt olup, KYC doğrulamanızı gerçekleştirin. Referral code bölümü boşsa 135569ea01 kodunu elle girin. (KYC doğrulaması çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.)
  • Hesabınıza en az $400 değerinde Kripto gönderin. Borsaya stabil coin aktarımları sadece ERC-20 ağı ile yapabilirsiniz. Bunun için stabil coin yerine XLM, DOGE, XRP gibi ucuz ağı olan bir Coin de gönderebilirsiniz. Swap bölümü herkese açık değil şuan, bu coinleri göndermeden önce uygulamada Swap bölümünü kullanabildiğinizden emin olun. Swap bölümünü kullanabiliyorsanız XLM ulaştıktan sonra USDC’ye çevirip bekletebilirsiniz. Swap bölümünü kullanamıyorsanız ERC20 ağı üzerinden Stabil coin aktarabilirsiniz.

ERC-20 ile uyguna USDT gönderebileceğiniz borsalar;

  1. FTX (Blockfolio) borsası ile USDT’yi ERC-20 ağı ile ücret ödemeden aktarabilirsiniz. FTX (Blockfolio) cüzdanınıza TRC20 ağı ile USDT yatırdıktan sonra, ERC-20 ağı ile ücretsiz bir şekilde Celsius’a çekebilirsiniz.
  • Aktarımı tamamladıktan sonra $50 değerinde BTC kilitli şekilde hesabınıza ulaşıyor. 30 gün dolduktan sonra kilit açılıyor ve çekebiliyorsunuz. Bu süre zarfında hesabınızdan hiç bir şekilde çekim yapmayın. (Bazı arkadaşlarda ödülün anlık olarak yansımama problemi mevcut. Yansımayan arkadaşlar da 30 günün sonunda ödüllerini alabilecekler.) Celsius Network para çekimleri ücretsizdir.

Not: Ödül yattıktan sonra çekim için adres eklediğinizde 1 gün bekletiyor. Bu işlemi erkenden yapmak için kaydolduğunuz gün profil>coins sayfasından kullandığınız borsadaki BTC ve USDT yatırma adresinizi ekleyin.

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir