Gate.io Borsası Nedir?

Gate.io, 2013 yılında Çin’de Lin Han tarafından kurulan en eski kripto para alım – satım platformları arasında yer alır. Ancak şirket, asıl büyümesini 2017 yılından sonra gerçekleştirmiş ve uluslararası ticaret hacmini artırmayı başarmıştır. Gate.io özellikle İlk Değişim Teklifi (IEO) ve gem coinler ile adından sık sık söz ettiriyor.

Gate.io, Çin’de kurulmasına rağmen daha sonra Çin’in baskıları nedeniyle merkezini ABD’ye taşımıştır. Aynı zamanda 2017 yılına kadar Bter ismiyle hizmet verirken daha sonra Gate.io olarak adını değiştirmiştir.

Günümüzde dünyanın farklı ülkelerinde hizmet vermekle birlikte geçtiğimiz sene Türkiye pazarına girdi. Türkiye’de yasal bir şirket olarak faaliyet gösteren Gate.io, Türkçe dil desteğiyle de ön plana çıkmayı başarıyor.

Gate.io Üye Nasıl Olunur?

Gate.io’ya 10% komisyon indirimi ile aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz..

https://www.gate.io/signup/5949141

Gate.io Güvenilir mi?

Gate.io, en yüksek siber güvenlik puanına sahip borsalar arasında yer almakla birlikte kullanıcı güvenirliğini en üst düzeyde tutuyor. Aynı zamanda müşterilere ait bilgi ve varlıkların %95’i soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir. Bu da olası siber saldırılarda minimum kayıp yaşanmasını sağlıyor.

Cryptocurrency Exchange Ranking (CER) tarafından 2020 yılında en güvenilir kripto para borsası seçilen Gate.io, olası hack saldırıları için gelişmiş yöntemler kullanıyor. Ayrıca müşterilerin, güvenlik açıklarını fark etmesi ve bildirmesi halinde ödüllendirildiği bir sisteme de sahip.

Gate.io, kullanıcı güvenliğini sağlamak için müşterilerine gelişmiş güvenlik yöntemleri sağlıyor. En çok tercih edilen iki faktörlü kimlik doğrulama olurken aynı zamanda fon şifreleme avantajı da tanınmaktadır.

Gate.io Borsasının Avantajları Nelerdir?

Diğer borsalar gibi dikkat edilen kolay kullanımı, çok sayıda işlem yapabilme kapasitesi veya komisyon oranları gibi özelliklerinde olumlu olumsuz bir çok yönü de bulunmaktadır. Olumlu yönlerini sizin için sıraladık. Sizler de bu liste sayesinde yatırım yaparken dikkat edeceğiniz noktaları inceleyebilirsiniz.

Gate.io borsasının sunduğu avantajlar şunlardır:

  • Ortalama 400’e yakın pazarda ve 180’i aşkın kripto para ile işlem yapma olanağı sunar.
  • 10X kaldıraç oranı verir.
  • Bu kaldıraç oranlı marjin ticareti gibi işlemleri yapabilme olanağı sağlar.
  • IEO destekli platform üzerinde hızlı işlemler yapabilir (IEO NEDİR)
  • Cep telefonlarında kullanılabilen mobil IOS/Android uyumlu uygulamalar sayesinde kolay ara yüz kullanımı olanak sağlar.
  • 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri desteği bulunmaktadır.
Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir