Swissborg Borsası – 2/100 Euro arası Kazan

Merhaba arkadaşlar, İsviçre merkezli Swissborg uygulaması şu anda bir etkinlik düzenliyor. Borsaya en az 50€, yani 60$’lık herhangi bir kripto varlık yatıranlara anında 2 ila 100€ arasında çekilebilir ödül veriyor. Yapmanız gereken KYC yapıp, en uygun maliyetli olduğu için 60$’lık XRP göndermek. Ardından rewards bölümünde kuponu görebilirsiniz. En az 2€ veriyor, en fazla 100€. Yani kazanacağınız miktar şansa bağlı. Ben 100€ çıkanda gördüm, 13€ çıkanda, 2€ çıkanda. Ama genellikle 2€ çıkıyor. En kötü verilen 2€’da transfer veya al-sat gibi harcamaları fazlasıyla karşılıyor zaten yani hiçbir harcama yapmadan deneme yapıyorsunuz ne çıkarsa şansınıza. Şansınızı denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.

Swissborg Airdrop BİTMİŞTİR!!

Güncel Airdroplar kategorisini ziyaret ederek diğer Airdrop fırsatlarından yararlanabilirsiniz..!

NOT: Ödül şartları Minumum 100€ (110$) yatırma olarak değişmiştir, aynı şekilde ödül de 4 ila 200€ şekilde yükseltilmiştir..

Referanslı link; https://join.swissborg.com/en/r/erenNJDL

Yapmanız gerekenler:

  • SwissBorg’a Referans Linkimi kullanarak kayıt olun ve KYC doğrulaması yapın,
  • Hesabınıza en uygun maliyetli olan 60$’lık XRP yollayın,(XRP adresine yollarken mutlaka doğru ağ veya adres olup olmadığını tekrar tekrar kontrol edin. Yanlış bir ağ veya adrese transfer varlık kaybıyla sonuçlanabilir lütfen dikkat edin.)
  • Kuponunuz rewards bölümünde gözükecek yatırma işlemi sonrası.
  • 5€ altı dönüştürme yapılmıyor. Eğer 5€ altı ödül çıkarsa 10$’lık CHSB alıp, sonra hepsini satıp tekrar xrp alın.10$ üstü almayın fazla fee ücreti ödersiniz.
  • Daha sonra yatırdığınız ve kazandığınız XRP’leri hemen çekebilirsiniz.
Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir