Matrixport Borsası – 23 Dolar Kazan

Singapur merkezli bir firma olan Matrixport’un, 2018 ayı piyasasının bir sonucu olarak Bitmain’den işten atılan onlarca eski Bitmain çalışanını işe aldığı bildirildi. Matrixport olarak adlandırılan Wu’nun en son çabası, borsada işlem, borç verme ve dijital varlıkların gözaltına alınması için tek duraklı bir platform olduğunu söyledi.

Matrixport Airdrop BİTMİŞTİR!!

Güncel Airdroplar kategorisini ziyaret ederek diğer Airdrop fırsatlarından yararlanabilirsiniz..!

Referanslı link; https://invest.matrixport.com/newRegister/en?invite_code=K5S9VP

Önemli NOT: 04.07.2022 tarihi itibariyle stake süresi 30 gün olmuştur..

Matrixport borsasına referans linki ile kayıt olup Kyc yaptıktan sonra 300 USDC veya USDT’yi (TRC20 ağı mevcut) 9 gün stake etmeniz durumunda size 21$ veriyor.(+2$ daha geliyor stake geliri olarak)

  • Öncelikle referans linki ile kayıt oluyorsunuz

https://invest.matrixport.com/newRegister/en?invite_code=K5S9VP ( Referans kodu kısmında K5S9VP yazmasına dikkat ediniz, refsiz ödül maalesef yok.)

  • Mail veya telefon numaramız ile kayıt olup get code kısmından kod istiyoruz ve bize kod geliyor. Kayıt olduktan sonra bizi uygulamayı indirmeye yönlendiriyor. Uygulamayı indiriyoruz.
  • “Identity verification” kısmından kimlik doğrulama 1 ve 2’yi tamamlıyoruz. Kabul edilmesi 10 dakika gibi kısa bir zaman sürüyor.
  • Kyc onayından sonra “Welcome Rewards” kısmına tıklıyorsunuz. Deposit kısmına tıklayıp TRC 20 USDC veya USDT adresimizi alıyoruz. (Düşük fee)
  • 302$ değerinde USDC veya USDT gönderiyoruz. Bu işlemi yaparken TRC 20 ağını kullanabilirsiniz.(Fee 1$)
  • Yatırdığımız tutar ulaştıktan sonra “Welcome Rewards” kısmından “%30 Apy for new users” kısmına tıklayıp kilitleme işlemini yapıyoruz. ( 19:00 dan sonra yapacağınız işlem için kilitleme tarihi ertesi gün oluyor)(Stake ödülü olarak ekstradan yaklaşık 2$ daha geliyor)
  • 1$ ödülü için yine “Welcome Rewards” kısmından “Buy/Deposit” kısmının hemen üstünde bulunan “1288 USDC” yazan yere tıklayıp onayladıktan sonra 2 gün içinde açılabilen 1$ hediyemiz geliyor.8) Bu işlemden sonra 9 gün içinde 20$ çekilebilir USDC hesabımıza geliyor. 9 günün sonunda tüm paranızı ücretsiz bir şekilde çekebilirsiniz. ( Ayda 1 ücretsiz çekim hakkı var. ERC20 ve TRC20 destekliyor.)
  • Çekim işlemi yaparken KYC yi kimlik ile yapmışsanız, kimlik seri no son 6 hane, ehliyet ile yapmışsanız seri no 5 hane istemektedir.
Bu Yazıyı Paylaş:

2 yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir