CoinList Airdrop – 16 Dolar Kazan

2020 yılında California merkezli olarak kurulan CoinList borsası her ayın başında $50.000 ödül havuzlu referans kampanyası için ödül havuzunu yeniliyor.

Şartlar oldukça basit. Siteye referans üzerinden üye oluyoruz, KYC doğrulamamızı tamamlıyoruz. $100 Yatırım yaptıktan sonra bir al-sat işlemi yapıp paramızı geri çekiyoruz. En geç 1 gün içinde çekilebilir $10 BTC ödülümüz cüzdanımıza ulaşıyor.

CoinList Airdrop BİTMİŞTİR!!

Güncel Airdroplar kategorisini ziyaret ederek diğer Airdrop fırsatlarından yararlanabilirsiniz..!

Referanslı link; https://coinlist.co/clt?referral_code=PEFPHC

Adımlar;

  • Referanslı link ile kayıt olup, KYC doğrulamanızı gerçekleştirin.
  • Hesabınıza en az $100 değerinde kripto gönderin. $103-104 değerinde ALGO gönderebilirsiniz. Ağı hızlıdır ve ucuzdur.
  • Yatırım hesabınıza ulaştıktan sonra Web Sitesinde sağ üst köşede bulunan Buy&Sell butonuna basıyoruz, mobil uygulama kullanıyorsak ise en alt ortada bulunan butona basıp Buy&Sell menüsünü açıyoruz. Önce yatırdığımız ALGO’yu satarak USDC alıyoruz. Daha sonra aynı işlemi tam ters şekilde yapıp tekrar ALGO alıyoruz. İsterseniz hemen geri çekebilirsiniz. İşlem bu kadar.
  • En geç 1 gün içerisinde, genellikle daha erken $10 değerinde BTC hesabınıza ulaşıyor. Ödül geldiğinde bir mail alıyorsunuz. Bu gelen BTC’yi Buy/Sell menüsünden ALGO’ya çevirerek kendi borsamıza çekiyoruz.

Bu durum size ” karma puanı kazandırcak ve 1 hafta sonra karma puanınız yattığı zaman Learn and Earn sekmesinden 6$ değerinde XTZ token alabileceksiniz.

CoinList Quiz çözerek $6 değerinde, çekilebilir XTZ

  • Sol menüden Rewards sayfasına girin. Açılan sayfada Learn And Earn kısmında XTZ’yi göreceksiniz. O sayfayı açın. Videoları başlatın ve direkt son saniyeye getirin video bitsin. Sonra size soru cevap yaptıracak. Cevapları aramanıza gerek yok, doğru cevabı bulana kadar işaretleyebilirsiniz.
  • Tüm testleri bitirdikten sonra cüzdanınıza $6 değerinde XTZ gelecek. Bu gelen XTZ’leri ALGO’ya veya DOGE’a çevirerek kendi borsanıza çekebilirsiniz.

Toplam 10$ Bitcoin ve 6$ XTZ tokenle birlikte 16$ kazanacaksınız..

Not: Ödül havuzu her ayın 1’inde $50.000 olarak yenilenir. Havuz dolmadan önce işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Havuzu sol tarafta bulunan Rewards bölümünden takip edebilirsiniz (Available rewards this month kısmından) Genellikle ayın ilk 5 gününde ödül havuzu doluyor.

Not2: İşlemleri Buy&Sell menüsünden yapmanız gerekiyor. CoinList Pro’ya aktarıp orada işlem yaparsanız geçersiz sayılır.

Önemli :KYC yaparken resimlerin net olmasına dikkat edin normal de KYC süresi 3-5 dakika sürmektedir aksi halde uzun saatler sürebilir.

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir