FreeCash ile Para Nasıl Kazanılır?

Freecash bir cashback sitesidir, uygulama indirdikçe, oyun oynadıkça, görevleri yerine getirdikçe veya uygulama içi satın alım yaptıkça para kazanıyorsunuz. Kazandığınız coinleri LTC, Doge olarak borsanıza çekebiliyorsunuz. Minimum çekim 0,50$ ve çekim ücreti yoktur.

100 coin = 0,10$ değerinde.

Referanslı link; https://freecash.com/r/airdropturkiye

Yukarıdaki Link ile üye olursanız 100 coin(0,10$) ile başlıyorsunuz.

Siteye girdikten sonra kayıt oluyoruz. Google hesabınız ile kayıt olabilirsiniz. E-mail doğrulama yapmayı unutmayın. Daha sonra Rewards bölümüne gidip referansım ile üye olduğunuz için 100 coin hediyenizi alıyorsunuz. Yan taraftan da günlük bonusunuzu alabilirsiniz. Twitter hesaplarını takip ederseniz 50 coin, Android kullanıcıları uygulamayı indirirse de 150 coin veriyor.

Daha sonra Earn bölümüne girerek Ayet Studios, AdGem gibi kampanya sağlayıcılara girip inceliyoruz. Bize uygun olan görevleri seçip yapıyoruz.

Önemli Not: VPN kullanmak ban sebebi. Aynı IP ile birden fazla hesap kullanmayın. Birden fazla cihaz ile görev yapacaksanız hücresel veri ile yapın işlemleri. Aynı cihazda da tek bir hesap ile kullanın. Birden fazla hesap ile denerseniz ban yersiniz. iOS cihazlarda uygulama sizi takip etsin mi diye sorduğunda mutlaka izin verin. İzin vermezseniz ödüller yansımayabilir.

  • Uygulamaları/oyunları ilk kez indiriyor olmanız gerekiyor. Daha önce indirdiyseniz ödül alamazsınız.
  • iOS cihazlar ile daha fazla ödül kazanılıyor. Android’de ödüller bir tık daha düşük.
  • Anketler ile boşuna uğraşmayın. Anketler Türkiye’de kazanç vermiyor.
Örnek Ödüller
  • The Walking Dead oyununu indirip uygulama içi satın alım yapmanızı istiyor. Tıklıyoruz ve bizi App Store/Google Play Store’a yönlendiriyor. Oyunu indirip açıyoruz. Tutorial(başlangıç) kısmını geçtikten sonra uygulama içi satın alım yapıyoruz. Sanırım en ucuz satın alım 18 TL civarındaydı. Bunun için 5$ ödül veriyor. ~45 TL kâr edebiliyorsunuz.
  • Site üzerinden Coinbase’e kayıt olup, minimum 5$ yatırım yapıp onunla trade yaparsanız 15$ değerinde coin veriyor. Şuan 1 ay askıda kalıyor bunlar. 1 ay sonra ödeyeceklermiş.
  • Bir sürü sadece indirip açmanız istenen oyun-uygulama var. Bunları yaparak kolayca kazanabilirsiniz.
  • 15$ değerinde Coinbase görevi var. Revu sağlayıcısından ulaşabilirsiniz. Tıkladıktan sonra üyelik açıyoruz, kyc doğrulamasını yapıyoruz. 5-6$ değerinde XLM, ALGO gibi düşük ücretli ve hızlı bir coin aktarıyoruz. Bir defa USDC’ye çevirip tekrar yatırdığımız coine geri çeviriyoruz. Sonra kendi borsanıza çekebilirsiniz. 1-2 gün içinde 15$ değerinde ödül Freecash hesabınıza yansıyor. 30 gün beklemeden sonra çekebiliyorsunuz.

Ödüller genellikle görevi tamamladığınızda anlık yükleniyor. Bazen geç yükleme durumları olabiliyor.

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir